Змішувачі


 

Гаряча вода зі змішувача — це величезна розкіш.
Те, що вона стала для багатьох звичною, зробило непомітним той факт, що ця розкіш без перебільшення ВЕЛИЧЕЗНА.
Для тих людей, які милися в кориті біля печі, або навіть для тих, хто наказували слугам приготувати і потім чекали ванну — вода в крані, коли в будь-який момент можеш отримати її: а). гарячою; б). під тиском; в). зі зливом за межі будинку — це було щось фантастичне! Можливо, ніхто в минулому навіть не міг уявити: «От якби тут зі стіни сама бігла гаряча вода …» Такого мрійника оточуючі напевно вважали б не від світу цього.
Яку недосяжну або позамежну розкіш не дай людям, через деякий час вона буде сприйматися просто як необхідність і / або звичайна приємність, та й то — може набриднути.
Змішувач — на перший погляд звичний і банальний предмет. По суті це кінцева ділянка довгої мережі водопроводу: від забору води в річці або свердловині — через систему очищення — через систему розподілу і доставки води по трубопроводах — через систему нагріву гарячої води — до користувача. Зустріч і змішування в необхідній пропорції гарячої та холодної води всередині змішувача вінчають собою не тільки довгий шлях води від джерела до споживача, але і є кінцевою точкою, кульмінацією довгого шляху людства до гігієни і життєвого комфорту — і, отже, однією з вершин цивілізації. Таким чином, змішувач в будинку (особливо змішувач в кольорі бронза) — це пам’ятник людському прагненню до поліпшення життя.

Часто виходить, що пошуком змішувача людина починає займатися в останню чергу. Адже кожному хочеться якомога швидше почати користуватися своєю кухнею або ванною взагалі і змішувачем, умивальником або мийкою зокрема. Саме тому в поспіху часто купується перший більш-менш підходящий варіант крана. При цьому вибір змішувача, крім фінансової сторони справи, обмежується розмірами і зовнішнім виглядом уже купленої мийки або умивальника, а також конфігурацією водопроводу; найчастіше з самого початку не були передбачені всі можливі варіанти: наприклад, підключення змішувача до стіни, розміри мийки тощо.

В результаті дуже часто можна побачити, що змішувач не відповідає стилю меблів. Найчастіше цю невідповідність можна спостерігати, коли хромований змішувач в сучасному стилі встановлюють на дорогій кухні з дерев’яним фасадом в класичному або ретро стилі. Оскільки виробники і монтажники кухонь рідко займаються підбором змішувача, покупець повинен потурбуватися про це самостійно заздалегідь, найкраще на етапі замовлення кухні.

Пропонуємо Вашій увазі оригінальні італійські змішувачі з латуні в ретро-стилі в кольорі бронза.

Крім унікального зовнішнього вигляду їх відрізняє висока італійська якість. Наші змішувачі бронза ідеально підходять для створення атмосфери давньослов’янської або середньовічної епох. У той же час вони відмінно поєднуються і з вишуканими інтер’єрами в стилях ренесанс, бароко і класицизм.

Змішувач, обов’язковий утилітарний елемент ванної та кухні, виконуючи естетичну функцію, є також найважливішою частиною «активного» декору даних приміщень. Тому правильний вибір змішувача допомагає уникнути невідповідності між обраним стилем інтер’єру та сантехнічним обладнанням, і, тим самим, дозволяє зберегти гармонію простору.